Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Підписання економічних документів з РФ призвела до падіння прибутковості євробондів України

Підписання економічних документів з РФ призвела до падіння прибутковості євробондів України

Про це сьогодні в ході спільного засідання Комітету економічних реформ і Ради вітчизняних і зарубіжних інвесторів при ХОДА повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. «Вчора, коли Президент України Віктор Янукович підписав низку дуже важливих економічних документів в Російській Федерації, я дуже уважно спостерігав за ринками. І через дві години після підписання цих документів прибутковість євробондів України, яка була ще позавчора більше 14,5% – це переддефолтний стан – впала до цілком цивілізованих 7,5%. Про що це говорить? Ринку все одно, що говорять політики, ринку потрібні дії. Сьогодні ринку потрібні дві речі – це політично стабільна Україна і стабільність державних фінансів країни. Вона відновлена на довгий час», – повідомив Юрій Сапронов.

Також він зазначив, що лідерські позиції Харківської області в різних рейтингах – це закономірний результат спільної системної роботи громади і влади з підвищення конкурентоспроможності регіону.

«Сьогоднішня наша задача полягає в тому, щоб закріпитися на цих провідних позиціях і продемонструвати всім, що Харківщина в Україні по праву вважається областю, яка відкрита для інновацій і приваблива для інвестицій», – сказав Юрій Сапронов.