Заступнику голови ХОДА Олегу Анпілогову присвоєно звання почесного члена Спілки юристів України
![Заступнику голови ХОДА Олегу Анпілогову присвоєно звання почесного члена Спілки юристів України Заступнику голови ХОДА Олегу Анпілогову присвоєно звання почесного члена Спілки юристів України](/content/documents/690/68947/thumb-newsSpisok-190x120-bcaf.jpg)
Про це оголосив сьогодні в ході урочистої церемонії, присвяченої Дню працівників суду, голова Харківської обласної організації Спілки юристів України Володимир Кривобок. Він підкреслив, що звання присвоєно Олегу Анпілогову за активну участь у роботі, яка спрямована на консолідацію юристів України, за діяльність, спрямовану на зміцнення Союзу юристів, та за вагомий внесок у розвиток правової держави.