ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін привітав співробітників органів місцевого самоврядування

05 грудня 2013 | 14:41

Михайло Добкін привітав співробітників органів місцевого самоврядування

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистому заході брали участь голова ХОДА Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, перший заступник голови облради Олена Олешко, мери міст, голови сільських і районних рад, а також інші почесні гості. Михайло Добкін привітав усіх присутніх зі святом і підкреслив, що в регіоні триває реалізація завдань Президента, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

«У переддень свята хочу побажати всім терпіння і спокою. Саме ви стоїте на сторожі інтересів місцевого самоврядування, працюєте і робите все від вас залежне, щоб вирішити проблеми жителів у регіонах. Вам довіряють, саме до вас приходять за допомогою в тяжкі години, а людську довіру можна заслужити не словами, вона здебільшого у справах», - звернувся до присутніх Михайло Добкін.

У ході урочистих заходів співробітники місцевого самоврядування Харківщини за високий професіоналізм, активну участь у розвитку місцевого самоврядування, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону були нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради. Також були вручені дипломи та нагороди переможцям конкурсів «Кращий співробітник місцевого самоврядування».

Фото

Теги: добкін місцеве самоврядування

Версія для друку Поділиться:


Вверх