Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми не завершуємо процес євроінтеграції, але нам потрібен час, щоб адаптувати економіку до європейських норм. Михайло Добкін

04 грудня 2013 | 14:23

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні дав інтерв'ю представникам іноземних ЗМІ. Зокрема, він розповів про те, що заява Харківської облради про суспільно-політичну ситуацію в державі конкретна і має чіткий зміст. «Він дуже зрозумілий і полягає в тому, що, не змінюючи вектор євроінтеграційного розвитку нашої держави, ми хочемо співпрацювати з Росією, виходячи з потреб промислових підприємств Харківщини. Ми не завершуємо процес євроінтеграції та не повертаємо країну в інший бік. Нам необхідний час для адаптації нашої економіки», - підкреслив Михайло Добкін.

Відповідаючи на запитання кореспондента ВВС про співпрацю з Росією і його значення для харківських підприємств, губернатор зазначив, що, перш за все, це ринки збуту, які протягом багатьох років формувалися в результаті кооперації українських і російських підприємств. Крім того, на промислових підприємствах працюють багатотисячні колективи харків'ян і жителів області.

«Ні Європейський союз, ні Україна не можуть обійтися один без одного. Ми приречені, щоб стати частинами єдиного європейського співтовариства. Але повинен минути певний буферний період, щоб і економіка, і соціальні стандарти України були приведені у відповідність з європейськими нормами, щоб була перепрофільована і модернізована економіка, у тому числі і харківських підприємств», - підкреслив Михайло Добкін.


Теги: добкін eurointegration

Поділиться:Схожі новини