ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна готова співпрацювати з Китаєм як на міжрегіональному, так і на міждержавному рівні

04 грудня 2013 | 09:21

У м.Сіань відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Головою народного уряду провінції Шеньсі Лоу Ціньцзянем. «Думаю, що в ході сьогоднішньої зустрічі ми обговоримо шляхи співпраці, виходячи із структури економіки вашої провінції», - сказав Віктор Янукович на початку зустрічі. За його словами, для України цікавий досвід Китаю в питаннях розвитку IT-технологій, авіабудування, нафтогазової галузі.

Президент зазначив, що значний прогрес, який демонструє китайська економіка, досягнутий завдяки лібералізації умов ведення бізнесу.

«Ми готові співпрацювати в різних галузях економіки. Україна готова співробітничати з Китаєм як на міжрегіональному, так і на міждержавному рівні», - підкреслив Президент.

Він також наголосив на важливості міжрегіональної співпраці в контексті торгово-економічних відносин.

«Ми багато уваги приділяємо міжрегіональній співпраці, яка створює механізми, що швидко вирішують питання торгово-економічних відносин», - сказав Віктор Янукович.

У свою чергу, Голова народного уряду провінції Шеньсі Лоу Ціньцзянь привітав Президента Української держави з прибуттям до Китаю.

Він розповів, що провінція Шеньсі є лідером у Китаї за рівнем науково-технічного потенціалу. Зокрема, тут розташовано науково-дослідницькі центри і розробляються потужні проекти в авіаційній, космічній галузях. Також, за словами Лоу Ціньцзяня, провінція є найбільшим постачальником вугілля в Китаї.

Під час зустрічі українська й китайська делегації домовилися напрацювати пакет пропозицій щодо двостороннього співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Теги: янукович китай

Версія для друку Поділиться:


Вверх