Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині вживаються всі заходи для того, щоб жителі області відчували себе комфортно і безпечно, незважаючи на погіршення погодних умов

03 грудня 2013 | 17:15

У Харківській області повністю забезпечено проходження опалювального сезону, всі підприємства паливно-енергетичного комплексу працюють за раніше затвердженим планами, робота жодної із служб не викликає питань чи нарікань. Про це повідомив в ході Всеукраїнської селекторної наради голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Також ведеться робота на дорогах області. На Харківщині випав перший сніг. Починаючи з сьогоднішнього дня, забезпечено цілодобове чергування співробітників Облавтодору, на 100% підготовлена техніка, заготовлено 70 тисяч тонн палива в матеріальному резерві області, завезені заздалегідь пісок і сіль. Затверджені всі 783 схеми розчищення доріг у разі рясних снігопадів», – поінформував він.  

Губернатор також дав доручення розвернути пункти обігріву як тільки істотно знизиться температура і вжити всіх заходів для того, щоб жителі області відчували себе комфортно і безпечно.

«Наше завдання – нікого не заморозити. Людям має бути тепло у власних будинках, у них має бути світло, а вулиці мають бути розчищені», – підкреслив Михайло Добкін.


Теги: добкін

Поділиться:Схожі новини