Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Промислові підприємства Харківщини готові допомогти в забезпеченні порядку в регіоні

Промислові підприємства Харківщини готові допомогти в забезпеченні порядку в регіоні

У ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін заявив, що підприємство працює в напруженому режимі, у три зміни без вихідних, і колектив не допустить, щоб була дестабілізація на підприємстві. «Ми хочемо спокійно працювати, колектив не допустить, щоб була дестабілізація на підприємстві. Сьогодні ініціатива робочих зібрати такі дружини для забезпечення порядку. Ми вийдемо на прохідні, не допустимо жодних провокацій у нас на підприємстві. Наша позиція відома, ми, звичайно ж, європейська країна, і ми прагнемо до Європи, але наші ринки на Сході. У нас 10 турбін на відвантаження в Росію, 3 в Казахстан, по 1 в Індію і Латинську Америку, і ще трохи більше 5% відвантаження на Європу», - сказав Віктор Субботін.

Як додав генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Анатолій Мялиця, колектив заводу докладе всіх зусиль для того, щоб в Харківському регіоні був порядок.

«Наші товариші пропонують сформувати загони самооборони або підтримати правоохоронні органи. Співробітники нашого підприємства готові допомогти у забезпеченні життєдіяльності підприємств регіону. Можна організувати якісь патрулювання по місту і т.д. Харківський авіаційний завод докладе всіх зусиль для того, щоб у нашому регіоні був порядок», - сказав Анатолій Мялиця.