Для України дуже важливі добросусідські відносини і з Росією, і з Європою
![Для України дуже важливі добросусідські відносини і з Росією, і з Європою Для України дуже важливі добросусідські відносини і з Росією, і з Європою](/content/documents/688/68721/thumb-newsSpisok-266x177-228d.jpg)
З такими словами звернувся до мітингувальників на площі Свободи генеральний директор Харківського авіаційного заводу Анатолій Мялиця. «Сьогодні ми прийшли на цю площу, щоб підтримати рішення нашого Президента і Кабінету Міністрів про те, що ми повинні бути багатою європейською країною. Ми маємо прийти до Європи не з простягнутою рукою, а посісти там дійсно гідне місце. Для нас дуже важливі добросусідські відносини як з Росією, так і з Європою, адже літаки, які виробляє Харків, літають практично на всіх континентах. Вони користуються попитом в Європі, Латинській Америці, Африці та інших країнах. Давайте підтримаємо наше місто Харків, яке все більше і більше стає європейською столицею», – сказав генеральний директор Харківського авіаційного заводу.