ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На площі Свободи відбувається мітинг на підтримку євроінтеграційного курсу України

30 листопада 2013 | 11:30

На площі Свободи відбувається мітинг на підтримку євроінтеграційного курсу України

Більше 100 000 осіб зібралося на найбільшій площі Європи, щоб висловити свою підтримку політиці Президента України. У мітингу беруть участь представники вищих навчальних закладів, провідних підприємств міста, студентства та всі небайдужі жителі Харківщини. Біля сцени розгорнуто два з'єднаних полотнища прапорів – прапор України і прапор Європейського Союзу. Також мітингувальники тримають численні гасла з закликами «Нам до душі європейські цінності!», «Ми – рівноправні партнери з ЕС!», «Молодь України – за євроінтеграцію!», «ЄС – так! Скороченню робочих місць – ні!»

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, звернувшись до мітингувальників, підкреслив, що присутність небайдужих харків'ян на площі – це підтримка Президента Віктора Януковича в його прагненні відстояти національні інтереси України і в переговорах з Росією, і в переговорах з європейським співтовариством.

«Ми багато чуємо про те, що ті, хто не хоче підписання в тому вигляді, в якому нам пропонують, Угоди про асоціацію з ЄС, проти євроінтеграції. Це неправда. Насправді саме наш Президент зробив за три роки більше, ніж всі інші політики, для того, щоб наша країна підійшла у всеозброєнні до угоди про асоціацію. Ми готові, але чи готові бачити нас сильними і рівноправними? Я вважаю, що ті умови, які отримала наша країна, не можуть влаштувати трудовий народ, не можуть влаштувати тих, хто прагне до Європи не для галочки, а для того, щоб зробити нашу країну сильніше», – сказав Михайло Добкін.

Фото

Теги: добкін eurointegration

Версія для друку Поділиться:


Вверх