ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До кінця року буде завершено реконструкцію глядацької зали Харківського театру ляльок

29 листопада 2013 | 12:36

Сьогодні в рамках Днів відкритості Харківської області на виконання соціальних ініціатив Президента України відбувся прес-тур представників ЗМІ до Харківського академічного державного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва. У заході також взяв участь заступник голови ОДА Євген Савін. Як зазначив заступник голови ОДА, відновлення і підтримка театральних установ є одним із пріоритетних завдань обласної державної адміністрації.

«Театр ляльок є одним з провідних театрів країни. Останній раз в ньому проводився ремонт понад 40 років тому. Торік обласна державна адміністрація виділила кошти на ремонтні роботи у глядацькій залі - 1,5 млн. грн. В результаті чого, можна сказати, що глядацька зала була побудована заново. Тут поміняли все», - сказав Євген Савін.

Як додав директор театру Володимир Решетняк, в жовтні минулого року були завершені роботи з оновлення глядацької зали, і театр відновив свою роботу. Але весь процес реконструкції закінчиться тільки наприкінці 2013 року.

«У театрі виконані роботи з капітального ремонту зали для глядачів. Стара зала була вся демонтована. Протягом року ми змонтували нову театральну залу, яка відповідає всім вимогам сьогодення. Цього року ми завершуємо всі роботи з будівельної частини зали для глядачів, тобто всі інженерні роботи, які пов'язані з вентиляцією, кондиціонуванням», - сказав Володимир Решетняк.

Фото

Теги: савін дні відкритості театр ляльок

Версія для друку Поділиться:


Вверх