Робота реєстраційної служби Харківщини залишиться на контролі облдержадміністрації
![Робота реєстраційної служби Харківщини залишиться на контролі облдержадміністрації Робота реєстраційної служби Харківщини залишиться на контролі облдержадміністрації](/content/documents/686/68507/thumb-newsSpisok-190x120-c6e9.jpg)
У ході засідання колегії облдержадміністрації голова ХОДА Михайло Добкін, кажучи про виконання рішення позачергового розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації «Про роботу реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області», зазначив, що сьогодні робота реєстраційної служби Харківщини налагоджена відповідно до законодавства. «У питанні про те, чому не працює реєстраційна служба, сьогодні вже можна поставити крапку. Ситуація змінилася, і змінилася кардинально. Це не означає, що ми послабимо увагу, контролюючи роботу цієї структури, але те, що вдалося за короткий час переламати ситуацію, слід відзначити як позитивний момент. З поставленим у свій час завданням ми впоралися », - сказав Михайло Добкін.