ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ефективність сільського господарства має сприяти добробуту аграріїв. Віктор Янукович

15 листопада 2013 | 17:11

Ефективність сільського господарства має сприяти добробуту аграріїв. Віктор Янукович

Високі економічні показники українського сільського господарства мають дати відповідний соціальний ефект, стати основою для підвищення добробуту селян і джерелом для всебічного розвитку сільських територій, наголошує Президент України Віктор Янукович. «Мене як Президента у першу чергу хвилює питання, що отримує від динамічного розвитку аграрної сфери кожний селянин, фермер, який щоденно працює на землі», - сказав він під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня працівників сільського господарства.

За словами Віктора Януковича, селянин, який своєю самовідданою працею забезпечує зростання аграрної галузі, повинен мати нормальні житлові та побутові умови, повноцінне медичне обслуговування, якісну освіту для своїх дітей. Президент підкреслив, що держава робить все можливе, щоб знайти баланс між приватним комерційним інтересом і потребами селян, сталим соціальним розвитком сільських регіонів.

«Суттєвим кроком у цьому напрямі стало нещодавнє затвердження Стратегії розвитку аграрного сектора економіки на період до 2020 року», - зазначив Віктор Янукович. За його словами, реалізація положень Стратегії дозволить підтримати ефективний і соціально відповідальний аграрний бізнес.

Теги: янукович день працівників сільського господарства

Версія для друку Поділиться:


Вверх