ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії

13 листопада 2013 | 09:13

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії

Питання створення сильного громадського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики, які зараз вирішується на завдання Президента України, є надзвичайно об’ємними. Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич. «Чіткий діалог, взаємодія, яка має вибудуватися в результаті дуже тісних контактів між державою і громадським сектором, є основою побудови сильного громадянського суспільства. Я б насамперед бачила основу такого суспільства у побудові дуже сильної чіткої вертикалі взаємодії, тому що це вулиця з двостороннім рухом. Добре, коли громадські організації не лише критикують або підтримують владу, але ми маємо перейти вже до другого етапу взаємин, коли громада має свою точку зору, свої погляди, свої пропозиції, свої проекти і саме ці проекти, лежать в основі роботи органів влади. Мені б дуже хотілося вже за результатами зустрічі з представниками національно-культурних меншин, яка відбулася минулого тижня, вибудувати саме таку чітку взаємодію», – зазначила директор Департаменту.

Вона нагадала, що територіальні громади різні не лише за географією і певними уявленнями, а й за активністю. І та громада, яка на сьогоднішній день є найактивнішою, більше всього отримає на розвиток і коштів, і уваги з боку державної влади.

Вікторія Маренич зазначила, що всі чиновники на місцях мають прагнути до того, щоб їх робота не лише кореспондувалася з державною політикою, але щоб вона була підтримана на рівні місцевих територіальних громад. Вони мають почути думку громадян або громадських організацій для того, щоб їх обов’язково врахувати у своїй роботі.

Теги: маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх