ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Буде приділятися пильна увага інформаційній підтримці заходів, які проводяться громадськими організаціями національних меншин області

04 листопада 2013 | 15:52

Директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич у ході прес-конференції зазначила, що 16 листопада планується провести заходи з нагоди святкування Міжнародного дня толерантності з залученням членів національних меншин Харківської області. Також розглядається можливість започаткувати на телебаченні та на радіо виробництво телевізійних програм та фільмів для національних меншин за рахунок коштів обласного бюджету.

«Ми хочемо надавати національно-культурним товариствам і об’єднанням фінансову підтримку для випуску літератури. Це можуть бути книги як на мові національних меншин, так і на теми, які будуть визначені національно-культурними товариствами. Наприклад, національно-культурне товариство німців вже має певні задуми: видати книгу про історію і внесок німців в розвиток Слобожанщини», – сказала Вікторія Маренич. Директор Департаменту масових комунікацій ХОДА також підкреслила, що інформаційній підтримці заходів, які будуть проводитись громадськими організаціями національних меншин області, буде приділятися пильна увага. «Ми хочемо надавати національним меншинам можливість проводити дні культури так, щоб про це люди в області знали і говорили. Ми будемо підтримувати будь-які заходи та ініціативи, які можемо, та проводити їх в рамках наших акцій в інформаційно-виставковому центрі «Бузок». Як ви знаєте, цього року вже було кілька виставок скульпторів і живописців, які представляють різні нації та народності і мешкають на Слобожанщині», – розповіла Вікторія Маренич.

Фото

Теги: нацменьшини маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх