ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині продовжується ремонт і технічне оснащення будинків культури

28 жовтня 2013 | 12:34

Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході прямої телефонної лінії у газеті «Слобідський край» зазначив, що цього року з обласного бюджету виділили кошти на ремонт й матеріально-технічне оснащення будинків культури. Вперше в кожному районі в одному із сільських будинків культури з’явиться музичне обладнання на суму від 25 до 35 тис. грн.

«Сьогодні будинки культури в сільській місцевості – осередок життя. Людям потрібне місце для реалізації свого творчого потенціалу. Про це наголошується і в соціальних ініціативах Президента України. Саме тому минулого року на базі Печенізького районного будинку культури ми провели обласну нараду, присвячену темі покращення матеріально-технічної бази будинків культури. Ми окреслили собі план дій: де робити ремонт, і в якій послідовності. Цього року ми взялися за Барвінківській, Куп’янський і Валківський районні будинки культури. На ремонт кожного виділялися суми близько 300–400 тис. грн. За ці кошти проводився ремонт внутрішніх приміщень, у тому числі гримерок і кімнат, у яких проходять заняття, глядацьких залів і сцен, а також систем опалення», - зазначив заступник голови ХОДА.

Розповідаючи про плани щодо ремонту будинків культури на наступний рік, Євген Савін підкреслив, що робота триває і на черзі – Кегичівський районний будинок культури.

«Три роки тому ми вже виділяли кошти на його ремонт, і найгостріші проблеми було розв’язано. У нас з’явилися вільні ресурси, і якщо район встигне їх освоїти, можливо, роботи розпочнемо вже цього року. Така сама ситуація з районним Будинком культури в Краснокутську», - сказав Євген Савін.

Також заступник голови ХОДА відзначив ініціативу голови Валківської райдержадміністрації, який сам цього року залучив позабюджетні кошти – 500 тис. грн – і вклав їх у ремонт районного Будинку культури. Євген Савін сказав, що після того, як питання з усіма РБК буде закрито, настане черга міських і сільських будинків культури. У першу чергу допомога буде надана тим районам, де громада активна й сама також вкладає гроші в ремонт.

Теги: будинки культури савін

Версія для друку Поділиться:


Вверх