ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Підписання Договору про асоціацію України з ЄС посприяє розширенню співробітництва на всьому Євразійському континенті. Віктор Янукович

25 жовтня 2013 | 19:34

Підписання Договору про асоціацію з Європейським Союзом буде вигідне не лише Україні, а й іншим державам Євразійського регіону, державам-учасницям Співдружності Незалежних Держав, переконаний Президент України Віктор Янукович. «Укладення цієї Угоди, за нашими оцінками, вигідне як для безпосередніх сторін документу - України та ЄС, так і для решти держав регіону, в тому числі Співдружності», - сказав Глава Української держави під час спільної прес-конференції за підсумками засідання Ради глав держав СНД у Мінську.

За словами Президента, незважаючи на просування в реалізації євроінтеграційних устремлінь України, розвиток співпраці з країнами СНД залишається одним із важливих напрямків зовнішньої політики країни.

«Переконаний, що, створивши зону вільної торгівлі з ЄС, а також зміцнюючи ефективну взаємодію в рамках Співдружності, Україна сприятиме подальшому розширенню результативної співпраці на всьому Євразійському континенті», - сказав Віктор Янукович.

Теги: янукович eurointegration

Версія для друку Поділиться:


Вверх