Найкращі документальні кінострічки про права людини демонструватимуться у кінотеатрі «Боммер»
![Найкращі документальні кінострічки про права людини демонструватимуться у кінотеатрі «Боммер» Найкращі документальні кінострічки про права людини демонструватимуться у кінотеатрі «Боммер»](/content/documents/681/68020/thumb-newsSpisok-190x120-7d28.jpg)
Сьогодні офіційно розпочався Десятий Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. В рамках фестивалю, за підтримки Департаменту масових комунікацій ХОДА, 24-26 жовтня найкращі документальні кінострічки про права людини демонструватимуться у кінотеатрі «Боммер». Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив член правління громадської організації «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» Ігор Кофман.
До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві у березні 2013 року, а також фільми призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно. Мандрівний Docudays UA відвідає 24 регіони України.