Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Печенізькому водосховищі відбулося чергове планове зариблення

16 жовтня 2013 | 18:41

Директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов розповів, що для Печенізького водосховища це вже третє планове зариблення, яке проводиться за ініціативою губернатора Харківської області Михайла Добкіна в рамках програми з відновлення біоресурсів та благоустрою Печенізького водосховища.

«Робота з зариблення почалася восени 2012 року, друге зариблення було навесні, і сьогодні ми продовжуємо згідно з діючим режимом рибокористування за допомогою Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки займатися плановим зарибненням водойми для того, щоб риба проводила біочистку водосховища», - сказав Віталій Панов.

Директор Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергій Шпаркій розповів, що зариблення планується виконати протягом тижня. Всього в Печенізьке водосховище восени 2013 року буде випущено 395 тисяч мальків. З 7 по 15 жовтня вже випущено 97,8 тис. шт.

«Ми працюємо згідно з режимом рибогосподарської експлуатації, який був розроблений науково-дослідним інститутом біології університету ім. Каразіна. У ньому чітко прописано, яку кількість риби потрібно випускати щороку і якої саме риби», - зазначив Сергій Шпаркій.

Віталій Панов розповів, що програма з відновлення біоресурсів і благоустрію на Печенізькому водосховищі розрахована на 2 роки. Поки йде зариблення, на водосховищі не проводиться промисловий лов. Надалі планується провести зариблення Червонооскільського і Краснопавлівського водосховищ.


Теги: зариблення панов

Поділиться:Схожі новини