ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціальні допомоги в Харківській області виплачені в повному обсязі

04 жовтня 2013 | 17:31

Соціальні допомоги в Харківській області виплачені в повному обсязі

У Харківській області проживає більше 800 тис. пенсіонерів. Відповідно до реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення щоразу проводиться осучаснення раніше призначених пенсій. Середнє збільшення склало 136 грн. на одну особу. Про це сьогодні в ході прес-конференції розповіла директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Захуцька. Також вона розповіла про підвищення соціальних гарантій громадянам.

«Сьогодні у нас на обліку в органах праці і соціального захисту населення перебуває 237,5 тис. осіб, які отримують той чи інший вид допомоги. За 9 місяців цього року на виплати соціальних допомог витрачено більше 1,5 млрд. грн., соціальні допомоги по області профінансовано в повному обсязі», - сказала Олена Захуцька.

Під час прес-конференції вона повідомила, що підвищено розміри одноразової грошової допомоги до 9 травня. У 2012 році було суттєво збільшено разову грошову допомогу для інвалідів війни на 1800-1900 грн.

«В цьому році збільшення також відбулось на 175-215 грн. відповідно до групи інвалідності. Виплати у нас проведені більше 100 тис. ветеранам війни. На ці цілі із державного бюджету було перераховано більше 50 млн. грн.», - зазначила вона.
 

Теги: президент захуцька пенсія

Версія для друку Поділиться:


Вверх