На Харківщині працевлаштовані майже 27 тис. осіб з інвалідністю
![На Харківщині працевлаштовані майже 27 тис. осіб з інвалідністю На Харківщині працевлаштовані майже 27 тис. осіб з інвалідністю](/content/documents/678/67765/thumb-newsSpisok-190x121-9c62.jpg)
Заступник директора Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Степанова у програмі «Ранковий ексклюзив на тему: «Реалізація в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення» розповіла про те, що у Харківській області сьогодні проживає близько 151,5 тис осіб з інвалідністю, з яких 8 260 це діти до 18 років. Приблизно 70 тис. інвалідів можуть повноцінно працювати.
«На сьогодні, за даними роботодавців, які здали нам звіти за 2012 рік, в області працевлаштовані 26 872 особи з інвалідністю, що складає практично 40%. За 2012 рік нам надали звіти 6669 організацій, це 95,6% від тих підприємств, які мають чисельність понад 8 осіб. Серед тих, хто нам подав звітність, 81% виконали норматив», - зазначила Галина Степанова.