ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина посідає перше місце серед регіонів України за кількістю дітей, що займаються спортом

16 вересня 2013 | 14:17

Харківщина посідає перше місце серед регіонів України за кількістю дітей, що займаються спортом

Про це в ході «прямої лінії» газети «Слобідський край» повідомив заступник директора Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергій Христоєв. За його словами, Харківська область є дуже «спортивною». «У 2012 році за кількістю нагород з олімпійських та неолімпійських видів спорту Харківська область посіла в Україні друге місце. На ХХХ літніх Олімпійських іграх нашими земляками було завойовано одну золоту та одну бронзову медалі, що є третім результатом серед областей України. А за даними на 2012 рік, у спортивних школах і закладах займалися 48 845 учнів віком від 6 до 18 років. За цим показником ми перші в державі. Позаду нас ідуть Суми та Дніпропетровськ. Про підсумки 2013 року ми зможемо говорити в лютому – березні, адже зараз тільки формуються спортивні групи. Та сподіваємося, що і в наступному році ми будемо серед лідерів», - розповів Сергій Христоєв.

Також він зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо популяризації здорового способу життя, у регіоні проводиться масштабне будівництво майданчиків з тренажерним устаткуванням і майданчиків із синтетичним покриттям для командних ігор.

«Зараз у області перших налічується 765, других – 113. Та ми плануємо вже у 2013–2014 роках у кожному районі встановити мінімум один майданчик з тренажерами і мінімум один майданчик із синтетичним покриттям. Таку велику увагу приділяємо саме спортмайданчикам тому, що завдяки їм вдається максимально охопити населення спортом», - сказав він.

Окрім будівництва спортивних майданчиків на Харківщині реалізується програма з будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів. Перший ФОК було збудовано в селищі Борова, неподалік від каркаса недобудованого ще з радянських часів спортивного комплексу. 
 

Теги: спорт президент христоєв

Версія для друку Поділиться:


Вверх