Віталій Захарченко та Михайло Добкін вручили подарунки курсантам-сиротам Харківського національного університету внутрішніх справ
![Віталій Захарченко та Михайло Добкін вручили подарунки курсантам-сиротам Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Захарченко та Михайло Добкін вручили подарунки курсантам-сиротам Харківського національного університету внутрішніх справ](/content/documents/676/67503/thumb-newsSpisok-266x177-f79e.jpg)
Міністр внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби Віталій Захарченко та голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні зустрілися дітьми-сиротами, які вступили на перший курс Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони вручили дітям подарунки: командирські годинники, електронні книжки та книгу «Міністерство внутрішніх справ України: події, керівники, документи».
«Я хотів би, перш за все, щоб ви в цьому навчальному закладі відчували себе як у великій родині. Ми будемо робити все можливе, щоб допомогти вам стати міцно на ноги та отримати освіту. Вступ до ХНУВД – це для вас нові горизонти, нові можливості, і їх потрібно використати», - зазначив Віталій Захарченко, звертаючись до курсантів.
Михайло Добкін під час зустрічі виступив з ініціативою запровадити спеціальну стипендію для курсантів-сирот. «Вони повинні мати свої можливості. Всі вони молоді, всі мають свої бажання, і їм потрібно допомогти», - зазначив губернатор.