ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області займається фізкультурою і спортом близько 50 тисяч дітей

11 вересня 2013 | 10:31

Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Я думаю, що, виконуючи ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та всебічного розвитку кожної дитини, ми повинні створити можливісті для всіх, хто здатен за станом здоров'я і хоче займатися додатково фізичною культурою і спортом», – підкреслив він. Заступник губернатора зазначив, що в даний час в Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту вступає в рази менше дітей із сільських районів області, ніж дітей з Харкова. Також залишає бажати кращого кількість майстрів спорту і розрядників, підготовлених сільськими школами Харківщини.

«Але ми виправимо ситуацію. Ми зараз узяли питання на жорсткий контроль. Я думаю, що буде навіть ціла програма з розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл», – заявив Євген Савін.

За його словами, досягнуто ряд домовленостей з Харківською державною академією фізичної культури. Зокрема, старшокурсники академії зможуть відвідувати сільські ДЮСШ і працювати там з викладачами та дітьми. Також викладачі та тренери зможуть проходити перепідготовку і отримувати ліцензії в Харкові, а не їхати для цього до Києва чи Львова.

Теги: савін

Версія для друку Поділиться:


Вверх