ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області планують будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси з басейнами

10 вересня 2013 | 16:22

В області планують будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси з басейнами

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом продовжується розвиток спортивної інфраструктури Харківської області. Як повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця, новий фізкультурно-оздоровчий комплекс відкрито в смт Борова, повністю готові робочі проекти аналогічних ФОКів і ведеться робота у Вовчанську, Первомайському, Лозовій та планується найближчим часом почати роботу в Дергачах. Їх будівництво залежить від фінансування.

«У нас на цей день хорошими темпами ведеться робота у м. Первомайський, для Вовчанська прийшов черговий транш з Кабінету Міністрів. У нас проблема тільки з фінансуванням. Якби воно було хоча б трохи стабільнішим, то ми б вже будували там, де зараз тільки проектують. Ціна, якість, рівень спортивних заходів, умови, які створюються в ФОКах, дуже співставні. Навіщо витрачати величезні гроші, якщо можна будувати економно, якісно, доступно такі модульні конструкції для занять спортом?» – підкреслив Дмитро Перепелиця.

За словами директора Департаменту, в області розроблено пілотний проект багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу з плавальним басейном. Він буде включати в себе 25-метровий басейн на 6 доріжок, басейн для навчання плаванню малюків і залу для занять спортом. Визначено вартість – близько 12 млн. грн. без благоустрою.

Теги: фок перепелиця

Версія для друку Поділиться:


Вверх