ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина має найвищий серед регіонів України показник за кількістю дітей, які займаються спортом

10 вересня 2013 | 15:44

Харківщина має найвищий серед регіонів України показник за кількістю дітей, які займаються спортом

Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця. За його словами, у дитячо-юнацьких спортивних школах області до регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків, що становить 16,7% до загальної кількості дітей від 6 до 18 років. Це найвищий показник серед регіонів України.

«Для популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» на Харківщині функціонує 91 спортивна установа, серед них 6 спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву, 2 школи вищої спортивної майстерності, 3 навчальні заклади спортивного профілю; Центр олімпійської підготовки зимових видів спорту», - сказав Дмитро Перепелиця.

У спортивних школах культивуються 40 олімпійських видів спорту, в тому числі 5 зимових; 21 неолімпійський вид спорту, 7 видів спорту для людей з обмеженими фізичними можливостями. 

У спортивних школах тренуються 938 спортсменів 1 розряду, 539 кандидатів у майстри спорту України, 244 майстри спорту, 25 майстрів спорту України міжнародного класу.

Теги: спорт перепелиця

Версія для друку Поділиться:


Вверх