Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Провідним компаніям світу комфортно працювати в Харківській області

Провідним компаніям світу комфортно працювати в Харківській області

У ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін, говорячи про те, що необхідно зробити для успішності реформ , зазначив, що першою запорукою успіху є об'єднання еліт : політичної , творчої та бізнес -еліти. «Харків і область є прикладом об'єднання зусиль усіх гілок влади. Історично так склалося, що в Харкові це протистояння було особливо гострим, і можливість монолітної роботи з'явилася тільки в 2010 році. Чого завдяки цьому вдалося досягти, можуть побачити всі харків'яни і гості міста, вони відзначають успішність Харкова та області» , - сказав Михайло Добкін.

Також він зазначив, що в основі основ успішної роботи - вміння і можливості тих, на кому лежить відповідальність об'єднати навколо себе людей.

«Ми йдемо своєю дорогою і не звертаємо з неї. У нас є і підтримка глави держави, і Кабінету Міністрів, а найголовніше - у нас є підтримка жителів Харківщини. Відчуваючи таку підтримку, можна звернути гори. Головною оцінкою роботи влади щодо створення інвестиційного клімату є думка тих підприємств, які тут працюють. Сьогодні практично всі провідні компанії говорять про те, що їм комфортно працювати в Харківській області, що будь-які питання, які вимагають регулювання з боку держави, вирішуються в нормальні терміни, а бюрократизм мінімізований» , - повідомив він.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.