ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України

06 вересня 2013 | 14:21

Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов. «Цього року буде зібрано рекордний урожай. Якщо підтвердяться ті прогнози, які дає Міністерство агропромислового розвитку, то це близько 57-58 млн. тонн, а в залежності від врожайності кукурудзи – до 60 млн. тонн. зернових. Я сподіваюся, що наступного року ті сучасні технології, які приходять в сільське господарство, дадуть можливість збільшити цей обсяг. Будемо сподіватися, що природні і кліматичні умови будуть цьому сприяти. Як визначили експерти, для України шлях збільшення виробництва зернових і зернобобових, а також сільгосппродукції в цілому є пріоритетним. Протягом останніх 3-5 років обсяг продукції постійно збільшується», – підкреслив він.

Директор Департаменту зазначив, що збільшення обсягів експорту продовольства на зовнішні ринки – надійне джерело наповнення скарбниці, а стабільні ціни на продукти харчування є запорукою добробуту українських сімей.

«Для того, щоб цього досягти зростання обсягів сільськогосподарської продукції, потрібно просто працювати. Шлях, який обрали наші аграрії, правильний – закупівля нової сучасної техніки і застосування нових технологій. У результаті вони дадуть постійне зростання виробництва», – додав Віталій Панов.

Фото

Теги: панов komitet

Версія для друку Поділиться:


Вверх