Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов
![Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов](/content/documents/674/67374/thumb-newsSpisok-190x120-3615.jpg)
Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».
«Форум має велике значення для економіки регіону. Зростаючий з року в рік представницький рівень Форуму свідчить про його ефективність. Впевнений, цьогорічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини, сприятиме інноваційному розвитку і ділової активності регіону в майбутньому», - сказав Сергій Чернов. Він побажав усім учасникам Форуму плідної роботи, цікавого і корисного спілкування, нових перспективних проектів та їх успішної реалізації.
Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.