ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін

05 вересня 2013 | 09:23

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін

Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30. «Завдяки волі Президента, завдяки тому, що Верховна Рада знаходить у собі сили об'єднатися для вирішення важливих питань, завдяки тому, що сьогодні Уряд в умовах жорстокої економії не знизив жодного з соціальних стандартів і повністю виконує всі соціальні ініціативи Президента, ми підійшли як ніколи близько до підписання найважливішого документа – асоціацію між Україною та ЄС», – підкреслив він.

Голова ХОДА зазначив, що за підписанням буде слідувати і можливість виходу українських товарів на європейський ринок. Це шанс модернізувати продукцію, виробництво, технології, а як наслідок – підвищити рівень освіти, змінити взаємини в суспільстві і знизити корупцію.

Михайло Добкін також нагадав, що Україна веде велику кількість спільних проектів з державами пострадянського простору. Ця робота буде продовжена.

«Як ми сьогодні не можемо без спільної роботи з Російською Федерацією, з Білоруссю, з Казахстаном, так само ці держави не можуть обійтися без України. Але це не означає, що ми маємо зупинитися на досягнутому і не шукати інших можливостей. Сьогодні Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Я думаю, що люди нашої країни – і ті, хто симпатизує Росії, і ті, хто бачить майбутнє України тільки в Євросоюзі, – розуміють, що наш успіх у майбутньому закладений в тому, щоб ми, ведучи прагматичну політику, зуміли знайти свою нішу для взаємин як з Митним союзом, так і з Європейським Союзом», – заявив губернатор.

Теги: eurointegration добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх