ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Культура і музика кордонів не мають. Юрій Янко

04 вересня 2013 | 14:31

Директор Харківської обласної філармонії, депутат Харківської обласної ради Юрій Янко упевнений, що європейська інтеграція повинна стати одним з основних пріоритетів України, а ініціативи Президента в цьому питанні - це потужний стимул для вливання українського народу в європейське співтовариство.

«Мене дуже надихає ставлення європейців до культури. Я хочу, щоб ми виховали й у себе європейські культурні традиції та дбайливо ставилися до кожного історичного каменю нашої батьківщини, до кожної ноти, написаної на нашій території, до кожної великої людини, яка тут побувала», - сказав Юрій Янко.

Європейська інтеграція - це прекрасна можливість відкрити для себе Європу в повній мірі, в тому числі і в культурно-духовному сенсі. Це і можливість європейським державам відкрити заново Україну з її історією, традиціями, музичною спадщиною, переконаний директор Харківської обласної філармонії.

«Для нас це й можливість ще більш активної концертної діяльності. Адже музика, як і спадщина культури, кордонів не має», - зазначив Юрій Янко.

Теги: eurointegration янко

Версія для друку Поділиться:


Вверх