Завтра відбудеться церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави у Лісопарку та урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України
![Завтра відбудеться церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави у Лісопарку та урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України Завтра відбудеться церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави у Лісопарку та урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України](/content/documents/672/67151/thumb-newsSpisok-190x124-7299.jpg)
23 серпня о 8:00 на Меморіалі Слави у Лісопарку відбудеться церемонія покладання квітів з нагоди 70-ої річниці визволення Харкова від фашистських загарбників. У заході візьмуть участь керівники Харківської облдержадміністрації, обласної ради, Харківської міської ради, представники дипломатичного корпусу, ветерани, студенти, учні, мешканці та гості Харкова.
О 10:00 у Трикутному сквері по пр. Правди розпочнуться урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України.