Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбіркові змагання Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» відбулися на Харківщині

22 серпня 2013 | 13:31

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня життя людей з інвалідністю в м. Харкові на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» відбулися відбіркові змагання Харківської області в рамках Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Організатори змагань - Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Харківська обласна державна адміністрації. Участь у відкритті спартакіади взяли директор Департаменту праці та соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька, начальник Харківського управління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Валерій Предко.

У змаганнях взяли участь 46 інвалідів праці, в їх числі 2 інваліди-візочника. Учасники приїхали з 24 районів м. Харкова та області. Вони змагалися в таких видах спорту, як армспорт, бомбаскет, дартс, теніс настільний, шахи та шашки.

За словами Валерія Предко, змагання серед інвалідів, потерпілих на виробництві, проводяться в регіоні вперше.

«Можна сказати, що всі учасники змагань - переможці, тому що вони перемогли себе, переступили через фізіологічні, психологічні бар'єри. 10 переможців відбіркового етапу 26 серпня вирушать до м. Алушта на Всеукраїнську спартакіаду. Думаю, що змагання всім сподобаються, надихнуть, і учасники будуть себе відчувати повноправними членами нашого суспільства», - зазначив Валерій Предко.
 


Теги: спартакіада захуцька

Поділиться:Схожі новини