На Харківщині реалізуються заходи з недопущення в'їзду в ліси на час пожежонебезпечного періоду
![На Харківщині реалізуються заходи з недопущення в'їзду в ліси на час пожежонебезпечного періоду На Харківщині реалізуються заходи з недопущення в'їзду в ліси на час пожежонебезпечного періоду](/content/documents/671/67049/thumb-newsSpisok-190x120-a977.jpg)
Сьогодні на прес-конференції директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Володимир Фадєєв розповів, що в області реалізуються спеціальні заходи, спрямовані на заборону в'їзду в хвойні ліси на час пожежонебезпечного періоду. Володимир Фадєєв нагадав, що подібні заходи проводяться щорічно.
«З початку пожежонебезпечного періоду в області перекривають всі дороги в ліси, щоб закрити проїзд машинам. Де є можливість - встановлюють шлагбауми, де такої можливості немає - дороги переорюють. Заборона на в'їзд введена розпорядженням голови облдержадміністрації і буде діяти до кінця пожежонебезпечного періоду, орієнтовно - до кінця вересня», - зазначив Володимир Фадєєв.