Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"

11 серпня Чугуївщина прийняла від Богодухівського та Печенізького районів Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України". Урочистості з нагоди сімдесятиріччя визволення району від фашистських загарбників почалися пам'ятним молебнем та покладанням квітів до братської могили. У заході взяли участь керівництво районів, представники ветеранських організацій, школярі м.Чугуєва

Прапор Перемоги та капсулу зі священною землею з братських могил міста Чугуєва, селищ Кочеток, Есхар та Старої Покровки комітет ветеранів передасть своїм колегам.

Як зазначив голова комітету ветеранів війни Харківської обласної організації ветеранів Юрій Бабайлов, на Харківщині на виконання завдань Президента України продовжуються традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни, одним із таких заходів є естафета пам’яті. Останньою зупинкою символів пам'яті стане Музей Великої Вітчизняної війни на висоті маршала Конєва.

«Мета естафети, це, насамперед, ще раз нагадати молодому поколінню про ті події Великої Вітчизняної війни. Про тих, хто не повернулися з полів битв. Адже, війна закінчується тоді, коли буде похований останній солдат»,- сказав Юрій Бабайлов.

Символи естафети - Прапор Перемоги та капсулу із землею з усіх визволених міст Харківщини передадуть дев'ятнадцятого вересня до Полтавської області. Там почнеться наступний етап Всеукраїнської естафети пам'яті.