ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Майже 300 звернень розглянуто облдержадміністрацією в рамках проекту «Діалог з країною»

06 серпня 2013 | 10:12

Майже 300 звернень розглянуто облдержадміністрацією в рамках проекту «Діалог з країною»

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацією розглянуто 288 звернень. Найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту (30,6%) – призначення державної соціальної допомоги, санаторно-курортне лікування, забезпечення пільговим автотранспортом; комунального господарства (38%) – ремонт та експлуатація будинків, благоустрій території, ремонт місцевих доріг; праці та заробітної плати (9%), житлової політики (7,6%), аграрної політики та земельних відносин (6,9 %). Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

За результатами розгляду частина звернень вирішено позитивно. З інших питань громадянам надані роз’яснення щодо шляхів їх вирішення.

Так, за зверненням жителя Харківського р-ну стосовно виплати дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби за результатами розгляду належні кошти перераховані на рахунок заявника. За зверненням жительки м. Харкова щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг заявниці, як виняток, призначено житлову субсидію.

Теги: президент діалог з країною хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх