19 харківських спортсменів стали переможцями та призерами XXII літніх Дефлімпійськіх ігор

4 серпня у столиці Болгарії Софії завершилися XXII літні Дефлімпійські ігри, на яких спортсмени Харківщини здобули 13 нагород. Всього збірна України виборола 88 медалей, з яких 21 золота, 30 срібних, 37 бронзових, та посіла друге місце в медальному заліку. Своє минуле досягнення українці поліпшили на 11 медалей та здобути на одне золото більше, ніж на Дефлімпіаді 2009 року.

Переможцями та призерами XXII літніх Дефлімпійськіх ігор стали наступні харківські спортсмени:

Тетяна Біда – спортивне орієнтування - золото на довгій дистанції та естафеті та бронзова медаль у спринті; Андрій Зургалідзе – плавання – золото на дистанції 200 метрів брасом та бронзові медалі на дистанції 50 метрів брасом і в естафеті 4х100 метрів; Владислав Мозирев – дзюдо – золото у ваговій категорії до 60 кілограм; Світлана Забара – дзюдо – золото у ваговій категорії до 48 кілограм; Ганна Федосєєва – спортивне орієнтування – золото в естафеті; Олександр Санькін – спортивне орієнтування – срібло в естафеті та бронза на довгій дистанції; Наталія Санькіна – стрільба - срібло в кульовій стрільбі з гвинтівки на 50 метрів; Дмитро Плахотник - спортивне орієнтування – срібло в естафеті; Дмитро Українець – футбол – срібло; Неля Бражникова, Ірина Дубюк, Ольга Кальченко, Тетяна Кулінок, Олеся Літвін, Юлія Москалець, Аліна Савчук; Марта Сєдєльнікова; Аліна Терещенко, Вікторія Українець – баскетбол – срібло.