Харків’янки здобули срібні медалі Дефлімпійських ігор у стрільбі та баскетболі

3 серпня, в передостанній день ХХII літніх Дефлімпійських ігор, Наталія Санькіна виборола срібну медаль у кульовій стрільбі з гвинтівки. В змаганнях серед жінок у стрільбі на 50 метрів Наталія Санькіна здобула 581 бал та посіла друге місце, поступившись переможниці росіянці Юлії Чурсіної лише дев’ятьма балами. Третю сходинку п’єдесталу пошани також зайняла українська спортсменка – киянка Світлана Сандугей.

Також срібні медалі виборола жіноча збірна України з баскетболу, яка переважно складається з харків’янок. У фіналі наші дівчата зустрічалися з командою США та, програвши за рахунком 81:57, посіли 2 місце. Бронзу в баскетбольних змаганнях серед жінок виборола збірна Литви, яка в матчі за третє місце здолала збірну команду Греції 51:32.