Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У наступному році в Харкові відкриють кінематографічний туристичний маршрут

23 липня 2013 | 18:02

Про це сьогодні після брифінгу повідомила директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА, заступник голови оргкомітету Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. За її словами, наступного року в рамках Міжнародного кінофестивалю буде презентовано кінематографічний туристичний маршрут міста Харкова. Зараз оргкомітетом кінофестивалю ведеться активна робота з його розробки.

«Маршрут буде включати в себе вулиці та будинки, де жили і працювали видатні діячі кіно. Для проведення екскурсій планується закупити невеликий автобус. Зараз ми вирішуємо питання про його придбання в однієї з організацій. Потім ми попрацюємо над його дизайном, щоб було видно, що це кіноавтобус. Маршрут буде включати в себе відвідування Харківської філармонії, де вперше в Україні був проведений публічний кіносеанс, а також кінотеатру «Боммер». Тривалість екскурсії складе приблизно півтори години», – відзначила Вікторія Маренич.

Також вона додала, що розробляється кінематографічна карта міста. Вона буде на трьох мовах: російській, українській та англійській.

Фото

Теги: харьковская сирень туристичний маршрут маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх