ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для місцевого самоврядування настав час змін

19 липня 2013 | 08:53

У Харківській області вже більше місяця триває процес обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Проведено кілька нарад, у тому числі і з представниками органів місцевого самоврядування, громадськості, створено робочу групу, в даний момент процес обговорення триває на рівні територіальної громади. Про це повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома.

«Досить жваво обговорюється цей проект концепції. Що людей в першу чергу цікавить? Людей цікавлять зміни. Той стан речей, який є зараз у місцевому самоврядуванні, не задовольняє як територіальну громаду, так і місцеві органи державної виконавчої влади, відповідно, назрів час змін. Президентом України внесена ініціатива про розробку спочатку Концепції реформування місцевого самоврядування, потім ця Концепція має пройти обговорення в територіальних громадах, щоб люди зрозуміли, що вони в результаті отримають. Щоб кожна людина, кожен член територіальної громади для себе побачив той позитивний зсув, який повинен відбутися в результаті», – зазначив заступник губернатора.

Він додав, що багатовекторність і багатоаспектність цього процесу зараз обговорюється робочою групою вчених з Інституту державного управління академії при Президентові і з Юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, які брали участь у розробці проекту Концепції.

«Наше завдання – провести якісне обговорення, зібрати думки, систематизувати і від Харківської області свої пропозиції надати тій науковій групі, яка займатиметься коригуванням Концепції та винесенням її на затвердження Президента України», – заявив Василь Хома.

Теги: хома reforma

Версія для друку Поділиться:


Вверх