ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та громадська організація «ІСА - Україна» підписали Меморандум про довгострокову співпрацю

16 липня 2013 | 08:48

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та громадська організація «ІСА - Україна» підписали Меморандум про довгострокову співпрацю

Мета Меморандуму - сприяння забезпеченню соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад України і США. Його підписання відбулося 15 липня в ході відеоконференції "Оnline події в органах місцевого самоврядування та третьому секторі", яка є одним із заходів в області, спрямованих на реалізацію в регіонах завдань Президента України про реформування місцевого самоврядування.

Також всі учасники відеоконференції отримали інформацію про новий конкурс, оголошений Європейським союзом спільно з Державним фондом регіонального розвитку.

Органи місцевого самоврядування - переможці конкурсу отримають фінансову допомогу для вирішення завдань з розвитку своїх територій. У тому числі систем водопостачання та водовідведення, збору та утилізації ТПВ, благоустрою територій, проектів у соціальній, житловій та інших сферах.

Умовами фінансування даної інвестиційної програми є: наявність затвердженої проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію об'єктів; середньостроковий період їх фінансування. Мінімальна кошторисна вартість програм регіонального значення, що реалізується в містах обласного значення, повинна становити не менше 1 млн. грн. Для інвестиційних програм проектів районного значення, спрямованих на вирішення проблем однієї або декількох територіальних громад міст районного значення, сіл, селищ, не менше 200 тисяч грн.

Співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел повинно бути в розмірах: для інвестиційних програм, що реалізуються в обласних центрах, не менше 10% від загальної вартості проекту; в містах обласного та районного значення, а також для об'єктів власності територіальної громади сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні обласних рад - не менше 5%. Для сіл і селищ проект може здійснюватися без співфінансування з місцевих бюджетів.

Аплікаційну форму, критерії оцінки та відбору інвестиційних проектів можна знайти на сайті Державного фонду регіонального розвитку.

Теги: чернов місцеве самоврядування reforma

Версія для друку Поділиться:


Вверх