ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Роман Шаповал привітав випускників Лозівського професійного ліцею

27 червня 2013 | 16:16

У Лозівському професійному ліцеї відбулися урочистості з нагоди випуску спеціалістів. У заході взяв участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал, Лозівський міський голова Сергій Степанов. Роман Шаповал привітав випускників з цією значною подією від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і побажав всім професійних успіхів і гідно нести прапор випускника цього навчального закладу.

«На Лозівщині є 2 професійно-технічні заклади, якими пишається не тільки район, а і вся Слобожанщина. Цей ювілейний випуск, який відбувся напередодні святкування 40-річниці з дня заснування навчального закладу, на 100% забезпечений першим робочим місцем, що є свідченням успішної реалізації в Харківській області соціальних ініціатив Президента України», - сказав Роман Шаповал.

Як зазначив директор з персоналу та соціальному розвитку ЗАО «Лозівський ковальсько -механічний завод» Ашот Керопов, підприємство протягом багатьох років співпрацює з Лозівським професійним ліцеєм з набору працівників. Цього року завод взяв на роботу 20 випускників. «Ми будемо і надалі співпрацювати з ліцеєм, оскільки завод постійно потребує молодих кадрів», - підкреслив Ашот Керопов.

Фото

Теги: ліцей шаповал

Версія для друку Поділиться:


Вверх