Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Сільськогосподарські підприємства Харківщини активно залучають працівників на сезонні роботи

Сільськогосподарські підприємства Харківщини активно залучають працівників на сезонні роботи

В ході обласного семінару-наради з завершення підготовки та проведення збирання ранніх зернових культур врожаю 2013 року, який відбувся 26 червня, голова ХОДА Михайло Добкін та учасники семінару відвідали ДП «Білий колодязь» Вовчанського району. Учасники семінару оглянули елеватор, який багато років поспіль посідає провідні позиції на українському ринку зерна як заготівельне підприємство, яке надає послуги власникам сільськогосподарської продукції щодо приймання, обробки, зберігання зерна та технічних культур. Елеватор на сьогодні повністю готовий до роботи при завданні заготовити 110 тисяч тонн зерна. За словами директора ДП «Білий колодязь» Олександра Уханьова, підприємство з поставленим завданням впорається, враховуючи наявність необхідних площ, а також ефективну роботу з персоналом. На підприємстві постійно працює 92 співробітника, але у зв'язку з хорошим урожаєм додатково залучатимуться співробітники на сезонну роботу.

«Враховуючи те, що цього року визрів прекрасний урожай на нашій землі, я думаю, що своїми силами ми навряд чи впораємося, оскільки підприємство буде працювати в 3 зміни. Тому доведеться залучати робітників на сезонні роботи. Така форма роботи для нас не нова, ми щороку залучаємо на сезонні роботи від 20 до 40 осіб, це студенти профільних ВНЗ, училищ, технікумів або вже випускники цих закладів. Вони працюють так само, як і інші штатні співробітники, офіційно оформляються і отримують таку ж зарплату», – сказав Олександр Уханьов.

Також він додав, що сезонні роботи тривають від 3 до 6 місяців і заробітна плата співробітників складає від 2 до 5-6 тисяч гривень залежно від виду робіт, які вони виконують. Таким чином сільгосппідприємства підходять до виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення фахівців першим робочим місцем.