Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Головним пріоритетом розвитку економіки є створення гідних умов для життя людей. Віктор Янукович

26 червня 2013 | 18:17

Головним пріоритетом розвитку української економіки є створення гідних умов для життя людей. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій. «Господарство, яким ми управляємо в нашій державі, має величезну перспективу розвитку. Ми бачимо цю перспективу. Ми плануємо крок за кроком розвиток нашої країни в певній послідовності. Пріоритет - це людина, її життя щоденне, створення умов для людей», - сказав Віктор Янукович.

«Для того, щоб ми мали можливість наздоганяти розвинуті країни, наша економіка повинна зростати скоріше в рази, ніж високорозвинені країни», - підкреслив Глава держави.

На переконання Президента, цього можна досягти за рахунок модернізації різних галузей економіки. «Це означає, що ми повинні з року в рік збільшувати глибину переробки наших сировинних ресурсів, з року в рік ми повинні на кожному технологічному циклі покращувати показники переробки, знижувати собівартість, покращувати якість продукції і, безумовно, обсяги», - сказав Віктор Янукович.


Теги: янукович

Поділиться:Схожі новини