До уваги журналістів!
![До уваги журналістів! До уваги журналістів!](/content/documents/664/66398/thumb-newsSpisok-190x120-c3e9.jpg)
Сьогодні, 22 червня, в кінотеатрі «Боммер» (вул.Полтавський Шлях, 6) відбудуться ретроспективні покази найкращих фільмів на військову тематику в рамках акції «Ми пам'ятаємо»: - о 10:00 -художній фільм «В бій ідуть одні старики» ; - о 12:00 – художній фільм «Військово-польовий роман»; - о 14:00 – художній фільм «Ати-бати, йшли солдати». о 16:00 в Інформаційно-виставковому центрі "Бузок" (вул. Сумська, 25) розпочнеться літературно-музична композиція "Ці дні ми не забудемо ніколи" .