ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виділено кошти на придбання санітарного транспорту та ремонт поліклінічного відділення Обласного диспансеру радіаційного захисту

20 червня 2013 | 16:20

Сьогодні в ході пленарного засідання Харківської обласної ради було ухвалено рішення про виділення фінансування для медичних закладів області. Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, зокрема виділено 500 тис. грн. на придбання санітарного транспорту для спеціалізованих медичних закладів для транспортування соціально вразливих категорій пацієнтів та 860 тис. грн. на капітальний ремонт поліклінічного відділення Обласного диспансеру радіаційного захисту, де лікуються люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За інформацією Ігоря Шурми, 175 тис.грн. виділено Обласному госпіталю для інвалідів війни на придбання санітарного автомобіля з укомплектуванням типу А для перевезення пацієнтів з місця лікування на консультації в інші обласні медичні установи або клініки інститутів НАМН України; 150 тис.грн. виділено на придбання санітарного автомобіля для Обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення для виїзду бригад вузьких спеціалістів в райони з метою надання широкого спектру консультацій особам, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи; 175 тис. грн. – на придбання санітарного автомобіля для Обласної клінічної психіатричної лікарні №3 для перевезення пацієнтів з числа інвалідів та учасників війни та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Теги: медицина шурма

Версія для друку Поділиться:


Вверх