ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Заборгованість із заробітної плати на заводі ім. Шевченка планується погасити до кінця року

13 червня 2013 | 12:31

10 травня 2013 року було проведено нараду за участю фахівців облдержадміністрації, представників Державного концерну «Укроборонпром» і адміністрації заводу ім. Шевченка, метою якого була стабілізація ситуації на підприємстві. Були ухвалені рішення щодо необхідності уточнення портфеля замовлень на 2013 рік, погашення заборгованості із зарплати до кінця 2013 року і внесення змін до плану санації. Про це повідомив, відповідаючи на запитання, задані в рамках спільного брифінгу заступників губернатора у ході проекту «Дні відкритості Харківської області», заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков.

Він нагадав, що з 2009 року по сьогоднішній день завод знаходиться в процедурі санації, і як наслідок, позбавлений можливості самостійно брати участь у тендерах. Кредиторська заборгованість підприємства перевищує 90,0 млн.грн., з яких понад 25 млн. грн. складає заборгованість із заробітної плати.

Також заборгованість із зарплати мають інші державні підприємства області: завод Малишева – 8,1 млн.грн., Ізюмський тепловозоремонтний завод – 3,6 млн.грн., Харківський електромеханічний завод – 2,1 млн. грн., НДІ радіотехнічних вимірювань -– 2,0 млн. грн., ХКБД – 1,8 млн.грн., Харківський механічний завод – 1,6 млн. грн., Зміївський ремонтний енергомеханічний завод – 1,2 млн. грн.

За словами Андрія Моченкова, в 2013 році ДП «Завод ім. В.А. Малишева» планує поставити для Міноборони України 9 бойових машин «Булат» згідно з раніше підписаним контрактом.

Теги: моченков дні відкритості завод шевченка

Версія для друку Поділиться:


Вверх