Під час проведення регіонального випускного вечора жодних порушень громадського порядку не зафіксовано
![Під час проведення регіонального випускного вечора жодних порушень громадського порядку не зафіксовано Під час проведення регіонального випускного вечора жодних порушень громадського порядку не зафіксовано](/content/documents/661/66074/thumb-newsSpisok-190x120-8356.jpg)
31 травня у більшості загальноосвітніх навчальних закладів Харкова та області відбулися випускні вечори, участь у яких взяли близько 15 тисяч випускників. Охорону громадського порядку під час проведення урочистих заходів в цей день забезпечували 1500 працівників міліції. 1 червня на площі Свободи відбувся регіональний випускний вечір, участь в якому взяли випускники шкіл з області та міста Харкова. Усього на грандіозне свято на центральній площі міста зібралося близько 50 тисяч громадян: випускники, їхні батьки та гості. Охорону громадського порядку під час заходів забезпечували більше 700 працівників міліції.
За даними ГУМВС України у Харківській області, під час проведення свята та після його завершення жодних порушень громадського порядку правоохоронцями не зафіксовано.