ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відбудеться науково-практична конференція «Традиційна культура в умовах глобалізації: регіональні особливості та розвиток туризму»

23 травня 2013 | 11:19

24-25 травня у Харкові відбудеться науково-практична конференція «Традиційна культура в умовах глобалізації: регіональні особливості та розвиток туризму». У заході візьмуть участь відомі вчені та провідні фахівці у галузі традиційної культури, історії, краєзнавства та туризму з Харкова, Донецька, Рівного, Луцька, Полтави, Бєлгорода, Кишинева та ін. (всього більше 60 учасників).

На конференції планується розглянути питання збереження традиційної культури регіону в умовах глобалізації; розвитку туристичного краєзнавства та потенціалу музеїв, фестивалів, конкурсів і конференцій у цій справі; відтворення регіональних народнопісенних традицій, а також питання педагогічних аспектів національного самоусвідомлення.

Відкриття конференції 24 травня об 11.00. Захід відбуватиметься у приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва за адресою: Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 4-й під’їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі).

Теги: конференція туризм

Версія для друку Поділиться:


Вверх