ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Якби не книга Мілен Демонжо «Харьковская сирень», наш фестиваль міг бути зовсім іншим. Михайло Добкін

18 травня 2013 | 08:44

Якби не книга Мілен Демонжо «Харьковская сирень», наш фестиваль міг бути зовсім іншим. Михайло Добкін

Виступаючи під час церемонії урочистого відкриття V кінофестивалю «Харьковская сирень», голова Харківської облдержадміністрації, голова оргкомітету фестиваля Михайло Добкін привітав усіх присутніх у залі і нагадав, що своїм народженням фестиваль зобов'язаний літературному талантові французької кіноактриси Мілен Деможно, по матері – харків'янки. «Хто знає, як склалася б доля фестивалю і чи з'явився б він взагалі, якби не трагічна життєва історія Клавдії Трубникової, талановито описана її дочкою, французькою актрисою Мілен Демонжо, у книзі «Харьковская сирень». Це і послужило назвою кінофестивалю. Все могло скластися інакше, фестивалю могло б не бути або він був би абсолютно іншим», – зазначив губернатор.

У свою чергу Мілен Демонжо, яка з першого дня є Почесним президентом кінофестивалю «Харьковская сирень», повідомила, що рада вже котрий рік поспіль ступати на харківську землю, і поділилася з глядачами своїми враженнями.

«Мені хочеться сказати одну дуже важливу річ. Кожен раз, коли я приїжджаю на «Харьковскую сирень», я відчуваю себе не Мілен Демонжо, а дочкою харків'янки Клавдії Трубникової. Довгого життя фестивалю, і нехай у Харкові завжди квітне бузок», – побажала вона.

Фото

Теги: «харьковская сирень» добкін демонжо

Версія для друку Поділиться:


Вверх