Михайло Добкін провів особистий прийом громадян
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян Михайло Добкін провів особистий прийом громадян](/content/documents/659/65805/thumb-newsSpisok-266x177-4a11.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. Мешканці Харкова та Харківської області звернулися до нього з приводу вирішення житлових та соціально-побутових питань, допомоги у працевлаштуванні та приватизації земельних ділянок. Голова ХОДА дав відповідні доручення щодо вирішення цих проблем і взяв під особистий контроль хід їх виконання.